Milé děti, milí rodiče,
srdečně vás zvu na letošní 25. farní tábor opět v Březině u Vlastějovic.
 
Letos farní tábor proběhne v terminu od 28. června do 6. července 2024. V den odjezdu předpokládáme mši svatou v kostele v Radešínské Svratce ve 14 hodin a po ní odjezd na Březinu. Příjezd do Radešínské Svratky bude v sobotu 6. července kolem 17 hodin. Tyto časy vám ještě potvrdíme před táborem.
 
Předem vám všem velmi děkují za brzké odevzdání přihlášek, pokud se vám podaří ještě před termínem 31. května budu opravdu vděčný. S přihláškou posílejte, prosíme, i posudek lékaře o zdravotní způsobilosti (má platnost 2 roky, můžete použít loňský posudek i letos). Oba dva tyto dokumenty potřebujeme originály, ne pouze kopie či scan. Pokud se vám nepodaří zvládnout odevzdání do 31.5., pošlete mně, prosím, alespoň sms či email.
 
Patron tábora je opět mimořádný – sv. Zikmund, burgundský král, patron země české. Letos si připomínáme výročí 1500 let od mučednické smrti. Možná o něm málo víme, ale vzhledem k tomu, jak inspirativní byl jeho život a jak nadčasový je jeho odkaz, bude nám ctí se s ním blíže seznámit a prožít s ním 9 dní letošního 25. farního tábora.
 
Klidně pozvěte i ostatní kamarády, příbuzné nebo spolužáky, ať spolu můžeme vytvořit 25. farní tábor.
 
Už teď vás všechny touto cestou prosím o modlitbu, zvláště teď v době májových pobožností vás prosím – pamatujte na nás všechny, kteří tábor připravujeme, kteří se jej zúčastníme a za všechny, kteří jsme s ním spojeni i skrze modlitbu.
 
Srdečně vás zdravím za všechny, kteří 25. farní tábor připravují. I my na vás pamatujeme v modlitbě.
 
Tomáš Mahel
hl. vedoucí tábora
 

tabor_2024

 

Základní informace a přihláška 2024 

 

Fotogalerie s loňského 24. farního tábora v Březině 

 

Kontaktní údaje:
Tomáš Mahel
Radešínská Svratka 136
592 33
e-mail: [email protected]
mobil: +420 777 119 136
www.farnitabor-rs.cz