Kalendář akcí a událostí farnosti

Duben 2024

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
1pondělí v oktávu velikonočním
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:45
    • farní kostel sv. Václava
    • Označení: Radešínská Svratka (Radešínská Svratka)

    Mše sv. za živé a zemřelé rodiny Stehlíkovy, Mazlovy, Maškovy a Šanderovy

  • 10:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:00 - 10:45
    • farní kostel sv. Maří Magdalény
    • Označení: Olešná (Olešná)

    Mše sv. za živou a zemřelou rodinu Tesařovu, Ťupovu, Bartošovu a za duše v očistci

2úterý v oktávu velikonočním
  • 17:00 Adorace
    Adorace
    • 17:00 - 18:00
    • kaple Svaté Rodiny
    • Označení: Řečice (Řečice)

    Adorace NS za duchovní povolání a modlitba růžence za mír ve světě

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • kaple sv. Anny
    • Označení: Nová Ves (Nová Ves u Nového Města na Moravě)

    Mše sv. za rodinu Starých a Elisovu, s prosbou o Boží požehnání a ochranu

  • 18:45 Adorace
    Adorace
    • 18:45 - 19:15
    • kaple sv. Anny
    • Označení: Nová Ves (Nová Ves u Nového Města na Moravě)

    Adorace Nejsvětější svátosti za duchovní povolání

3středa v oktávu velikonočním
4čtvrtek v oktávu velikonočním
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • kaple Svaté Rodiny
    • Označení: Řečice (Řečice)

    Mše sv. na poděkování za děti a vnoučata, s prosbou o Boží požehnání a ochranu pro ně, o Boží lásku do jejich srdcí

5pátek v oktávu velikonočním
6sobota v oktávu velikonočním
72. NEDĚLE VELIKONOČNÍ (BOŽÍHO MILOSRDENSTVÍ)
8Zvěstování Páně
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:50
    • farní kostel sv. Maří Magdalény
    • Označení: Olešná (Olešná)

    Mše sv. za živou a zemřelou rodinu Ondráčkovu

  • 19:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 19:00 - 19:50
    • farní kostel sv. Václava
    • Označení: Radešínská Svratka (Radešínská Svratka)

    Mše sv. za živou a zemřelou rodinu Šidlákovu, s prosbou o Boží pomoc a ochranu

9úterý 2. velikonočního týdne
10středa 2. velikonočního týdne
  • 18:30 Oznámení
    Oznámení
    • 18:30 - 19:30
    • farní kostel sv. Václava
    • Označení: Radešínská Svratka (Radešínská Svratka)

    Setkání pro děti, které se připravují na 1. sv. přijímání

11sv. Stanislava, biskupa a mučedníka
12pátek 2. velikonočního týdne
13sv. Martina I., papeže a mučedníka
  • 07:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:00 - 07:45
    • farní kostel sv. Václava
    • Označení: Radešínská Svratka (Radešínská Svratka)

    Mše sv. za všechny lidi, na které nikdo nepamatuje a za duše v očistci

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • kaple sv. Anny
    • Označení: Nová Ves (Nová Ves u Nového Města na Moravě)

    Mše sv. za rodinu Nečasovu a Vytlačilovu, s prosbou o Boží pomoc a ochranu pro živé rodiny dětí, na poděkování za 60 let společného života

143. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
15pondělí 3. velikonočního týdne
16úterý 3. velikonočního týdne
17středa 3. velikonočního týdne
18čtvrtek 3. velikonočního týdne
  • 14:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 14:00 - 14:45
    • farní kostel sv. Václava
    • Označení: Radešínská Svratka (Radešínská Svratka)

    Pohřeb: p. Jaroslav Holcman z Radešínské Svratky 

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • kaple Svaté Rodiny
    • Označení: Řečice (Řečice)

    Mše sv. za manžela, děti a jejich rodiny, s prosbou o Boží pomoc a ochranu Panny Marie

19pátek 3. velikonočního týdne
20sobota 3. velikonočního týdne
214. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
22pondělí 4. velikonočního týdne
23sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka
24sv. Jiří, mučedníka
25sv. Marka, evangelisty
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • kaple Svaté Rodiny
    • Označení: Řečice (Řečice)

    Mše sv. za Milana Janů, Stanislava Škapu, švagry, rodiče Janů a Škapovy, Růženu a Zdeňka Zavadilovy

26pátek 4. velikonočního týdne
  • 15:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 15:00 - 16:15
    • farní kostel sv. Maří Magdalény
    • Označení: Olešná (Olešná)

    Pohřeb: p. Václav Zdražil 

27sobota 4. velikonočního týdne
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:45
    • kaple sv. Petra a Pavla
    • Označení: Zubří (Zubří (u Nového Města na Moravě))

    Mše sv. za živou a zemřelou rodinu Havlíčkovu, Bratránkovu a za duše v očistci

  • 11:00 Křest
    Křest
    • 11:00 - 11:30
    • farní kostel sv. Václava
    • Označení: Radešínská Svratka (Radešínská Svratka)

    Johanka Alžběta Išová

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • kaple sv. Anny
    • Označení: Nová Ves (Nová Ves u Nového Města na Moravě)

    Mše sv.  za manžela, jeho rodiče a sourozence, za vnuka Vojtěcha, za živé rodiny Janů a za duše v očistci

285. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
29sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy
30sv. Zikmunda, mučedníka